Renovatie drie gemalen rondom Coevorden

Gepubliceerd op 24 januari 2025

Onlangs zijn we begonnen met de voorbereiding van de renovatie van drie gemalen rondom Coevorden. Het betreft de gemalen Coevorden Centrum, Kleine Vecht en De Mars. Om dit efficiënt uit te voeren zijn de drie gemalen geclusterd in één opdracht. We verwachten in de zomer te starten met de uitvoer van het eerste gemaal.

Bouwteam

Wij hebben ervoor gekozen de voorbereiding en uitvoer van dit project in een bouwteam samenwerking te doen. In een bouwteam profiteren alle partijen van elkaars kennis en kunde. Aannemer Dusseldorp Infra, Sloop en Milieutechniek heeft de opdracht gekregen om de renovatie samen met onze adviseurs te gaan uitwerken en uitvoeren.

Planning

We zijn onlangs begonnen met de voorbereiding, waarna we de drie gemalen rondom Coevorden gefaseerd gaan uitvoeren. Het eerste gemaal zal in de zomer starten, daarna volgen de overige twee gemalen. De totale doorlooptijd om de drie gemalen gerenoveerd te hebben duurt naar verwachting tot aan de zomer van 2026.