Strateeg subsidies / clusterleider
In de wereld van water raak je nooit uitgekeken! Kijk jij met een vernieuwende blik naar de wateruitdagingen waar waterschappen voor aan de lat staan? Wil jij als verbindende strateeg meewerken aan een duurzamere toekomst samen met externe partijen en interne collega’s? En ga je graag de uitdaging aan om externe financieringsmogelijkheden te verkennen? Solliciteer dan op de vacature strateeg subsidies / clusterleider bij waterschap Vechtstromen!
Jouw werk doet er toe
Werken met water is relevanter dan ooit. Klimaatverandering brengt grote uitdagingen op het gebied van schoon, veilig en voldoende water met zich mee. De aanpak van deze uitdagingen kunnen we niet alleen en vragen om aanvullende financiële middelen. Je begrijpt dit als geen ander en gaat doelgericht te werk. Als strateeg subsidies draag je vanuit jouw vernieuwende blik en kennis bij aan het tot stand brengen van samenwerkingsrelaties en financieringsmogelijkheden. Je bent verantwoordelijk voor het onderzoeken van nieuwe kansen, het opzetten en onderhouden van relaties met als doel financiering/subsidiemogelijkheden te verkennen. Ook lever je een bijdrage ten behoeve van planning en controle cyclus en bepaal je gezamenlijk met bestuur en directie de lange termijn strategie op externe financiering. In de rol van clusterleider ben je eerste aanspreekpunt voor de medewerkers die werken in het cluster externe financiering en internationaal (EFI). Je geniet ervan om een mooi cluster te bouwen waarin mensen in hun kracht worden gezet en hun werk optimaal kunnen uitvoeren.
Neem voor vragen over de procedure contact op met
-
Saskia Bongaerts
Dit ben jij
Jij kunt om de bocht kijken en lange termijn opgaven en ontwikkelingen vertalen naar korte termijn doelen en inspanningen. Je bent in staat mensen te verbinden aan de opgave vanuit natuurlijk gezag. Jouw effectieve wijze van communiceren komt hierbij goed van pas. Op strategisch niveau heb jij kennis en ervaring met subsidies, bij voorkeur op het gebied van duurzaamheid/innovatie en waterketen. Als persoon ben je een verbinder met oog voor bestuurlijke verhoudingen. Je bent je goed bewust van je omgeving en jouw invloed daarop. Het is mooi als je al een breed netwerk hebt dat relevant is voor ons waterschap. Tot slot heb je ervaring met het functioneel aansturen van medewerkers. En ook heb je:
- Een WO-werk- en -denkniveau
- Actuele kennis van politiek bestuurlijke en maatschappelijke ontwikkelingen
Welkom bij team Strategie & Omgeving
Je werkt in een informele sfeer in het cluster EFI binnen het team Strategie & Omgeving (S&O), dat bestaat uit zo’n 35 toegewijde collega’s. Het cluster EFI is verantwoordelijk voor het verwerven en afhandelen van subsidies, het verstrekken van subsidies, het opzetten en afhandelen van strategische samenwerkingsprojecten, het account Brussel en voor de buitenlandactiviteiten (hoofdzakelijk in Vietnam en Eswatini) van het waterschap.
Bij Vechtstromen
Van uitdagende werkinhoud tot de mogelijkheid om je werk flexibel in te delen; je vindt het bij Vechtstromen. Aandacht voor jouw ontwikkeling zorgt ervoor dat je continu in beweging blijft. Op een manier die bij jou past. En dat is nog niet alles, want als strateeg subsidiemanagement ontvang je bij een 36-urige werkweek:
- Een bruto maandsalaris tussen de € 5.411,- en € 7.709,- (schaal 13).
- Een keuzebudget, inclusief vakantiegeld, van 21% van je bruto jaarsalaris.
- Een reiskostenvergoeding van € 0,39 per kilometer.
- Een ontwikkelbudget van € 6.000,- te besteden in vijf jaar. Ben je jonger dan 35 jaar dan is dit zelfs € 12.000,-.
Enthousiast geworden?
We ontvangen je sollicitatie graag voor 24 april 2025. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdag 13 mei in de ochtend. Toch eerst nog wat meer informatie? Neem dan contact op met teammanager Jeannet van Arum via 06-18 59 39 18. Een screening maakt onderdeel uit van de procedure.
Acquisitie naar aanleiding van de vacature wordt niet op prijs gesteld.